Almanya kargo

Almanya Uçak Kargo

Yazı içeriği

Uçak Kargo

Yurtdışına ve Yurtiçine uygun fiyatlı uçak kargo gönderimleriniz için hemen bizi arayın: Telefon numaramız: 0212 234 00 70 - Tıkla, Hemen Ara!

Günümüzde alanında uzman kişi ve kurumlar ile Türkiye’ den Almanya’ ya kargo gönderimi oldukça kolaydır. Almanya’ da Türk nüfusu oldukça fazladır. Bunun için de uçak ile kargo gönderimi de giderek artmaktadır. Bunun temel sebebi de daha hızlı gönderim imkanı sağlamasıdır. Artan uçak kargo firmaları da bunda bir etkendir.

Almanya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Almanya’ ya hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimleri yapılabilmektedir. Bunun için genellikle uçak kargo tercih edilmektedir. Kargoların hızlı bir şekilde alıcıya ulaşması ve güvenli bir şekilde gitmesi oldukça önemlidir. Almanya’ ya kargo göndermek isteyen kişiler şu adımları izleyebilir;

  • Uçak Kargo gönderimi için öncelikle fiyat hesaplaması yapmak gerekir.
  • Fiyat hesaplaması için gönderilecek olan kargonun en, boy ve yükseklik ölçüleri alınmalıdır.
  • Kargo ağırlığı belirlenmelidir.
  • Kargo ölçümleri tamamlandıktan sonra ücret belirlenir.
  • Kargo ücretini ödeyerek kargoyu teslim etmek

Bu adımlar izlenerek kolayca Almanya’ ya kargo gönderimi yapılabilmektedir.

Almanya Uçak Kargo Fiyatları

Almanya’ ya kargo gönderim ücretleri çok yüksek miktarlarda değildir. Ortalama olarak 5 kg ağırlığa sahip bir kargo için 61 Euro, 10 kg için 100 Euro ve 20 kg için de 180 Euro ücret ödenir.

Uçak Kargo Kaç Günde Gider?

Türkiye’ den Almanya’ ya gönderim süreleri ortalama olarak 1 iş günüdür. Genellikle 1 gün içinde alıcıya teslim edilmektedir. Pazar günleri hariç diğer günler günlük uçuşlar ile kargolar gönderilmektedir.

Almanya uçak kargo

Geçmişten bu yana pek çok Türk vatandaşının ikamet ettiği ve yerleştiği ülkelerden biri olan Almanya. Dünya üzerinde tüm kargoların dağıtıldığı, Türkiye’den çıkan kargoların yüzde yüzünun gümrükleme işlemlerinin yapıldığı yer olan Almanya pek çok dünya şehrine vermiş olduğumuz hizmet gibi Almanya ya da uçak kargoyu kullanarak kargonuzu Almanya da istediğiniz yere göndermek mümkün.

Gönderimini yapmak istediğiniz kargonuzu İstanbul’da bulunan merkez ofisimize yollayarak, ekibimiz tarafından surevlendirilir ve operasyonlanmasi yapılır. Kargonuz sureclendirmesi yapılırken aynı zamanda kargonuzun boyuna, ölçüsüne ağırlığına, göndermek istediğiniz ülke ya da sehirin uzaklığına ve seçmiş olduğunuz servis hizmetine göre fiyat değişkenliği göstermektedir.

Aynı zamanda paketinize tanımlamış olduğumuz kodu kullanarak kargo takip hizmetini kullanarak kargonuz hakkında an ve an haberdar olabilirsiniz. Ulaştırmak istediğiniz kargonun cinsine göre prosedür değişikliği olmaktadır. Örneğin ilaç ve kozmetik tipi paketlerimiz de, 16 maddeden oluşan MSDS formunu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir

Öncesi Azerbaycan Kargo

Yorumunu Bırak

ŞİMDİ ARA
FİYAT AL
WHATSAPP İLETİŞİM