Pazartesi - Pazar Arası 7/24 Açığız

Yurtdışı Gıda Gönderimi

Yurtdışı Gıda Gönderimi

Yurtiçinde olduğu kadar bazen yurtdışına yönelik olarak da birtakım ürünleri insanlar göndermeye gereksinim duyabiliyorlar. Hemen her türde ürünün yurtdışına belirli kurallar dahilinde gönderilmesi genel olarak mümkün olabiliyor.

Yurtdışına Gıda ürünlerinin gönderimleri konusunda insanlar birçok şeyi merak edebiliyor. Bu nitelikte ürünler, alınacak iyi bir kargolama hizmetiyle en pratik şekilde yurtdışı birçok noktaya en sorunsuz şekilde diama gönderilebilir.

Gıda ürünlerinin taşımacılık sırasında herhangi bir şekilde zarar görmemesi bu noktada oldukça önemli olan hususlardan biridir. Firmamız, sunduğu üstün kalitedeki taşımacılık hizmetleriyle her bakımdan ilgili gıda ürünlerini istenilen herhangi bir noktaya rahatlıkla ulaştırabiliyor.

Uçak Kargo

Yurtdışı Uçak Kargo hizmeti uygun fiyatlıdır, hemen bizimle iletişime geçin. uçak kargo gönderimleriniz için hemen bizi arayın: Telefon numaramız: 0212 234 00 70 - Tıkla, Hemen Ara!

Dilerseniz kuru gıda, içecek veya diğer ürünleri yurtdışı kargo ile birçok yere ulaştırılması konusunda bizlerden memnun kalacağınız destekler alabilirsiniz.

Yurtdışı Gıda Gönderimi Fiyatları

Yurtdışı gıda kargo ile ürünleri bir engel ve kısıtlama olmadan daima gönderilebilir. Onlara yönelik gönderim fiyatları ise daima bir değişiklik gösterebilir. Ürünleri sayıca miktarları, gönderim yeri ve ağırlıkları gibi bazı unsurlar fiyatların bu noktada belirlenmesine bir olanak verir.

Firmamızdan yurtdışına gıda gönderimi konusunda hizmetler alırken fiyatlar hakkında da en net bilgileri elde edebilmeniz mümkündür. Durum incelemesine göre sizlere ne türde bir ücrete ihtiyaç olduğuna her türde bilgiyi sunarız.

Yurtdışı Gıda Gönderim Süreleri

Yurtdışına meyve, et veya içecek gibi birbirinden farklı türlerde birçok gıda ürününün gönderilmesi olanaklıdır. Bu noktada merak edilenlerden birisi, ürünlerin karşı adrese ne zaman ulaşacağı oluyor.

Bu süreler ülkeye göre değişebilir ancak eğer uçakla gıda gönderimleri yapılırsa ilgili süre çok daha kısa bir hale gelir. Hali hazırda firmamızda bu yönde bir taşımacılık hizmeti veriyor.

Yurtdışına Meyve Göndermek

Yurtdışına meyve ya da başka gıda ürünlerinin gönderilmesi bazen birçok kişi tarafından isteniyor. Firmalar da birtakım hizmetleri doğrultusunda buna ihtiyaç duyabiliyorlar.

Doğru paketleme ve ısı dengesinin sağlanması gibi çeşitli önlemler alındığında her şekilde yurtdışına meyve gıdası gönderimleri de başarıyla yapılabilir. Firmamızla dilerseniz bu amaç doğrultusunda da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Gıda Gönderimi ve Mevzuatlara Uyumluluk

Yurtdışına gıda ve bilhassa içecek gibi ürünlerin gönderimleri noktasında daima yasal prosedürlere ve mevzuatlara bir uyum sağlanması gereklidir. Tüm süreçlerin başarıyla yönetilmesi noktasında tüm profesyonel destekleri istediğiniz her zaman firmamızdan alabilme şanslarınız vardır.

Merhaba korona vürüs salgını hayatımızı olumsuz yönde etkilemeye devam ederken doların tavan yapmasıda maliyetleri arttırarak esnafımızı çok zor duruma sokmaktadır yurtiçinde ticaret durma noktasına gelmiştir iş verenler altarnatif çözümler aryışına girsede global bir salgınla karşı karşıya kalmaktayız yinede avrupa türkiyeye göre biraz daha rahat bir ticaret için dedir biz hava kargo olarak bu süreci kolaylaştırmak adına elimizden geleni yapmaktayız

On yılı aşkın bir süredir yurtdışı kargo hizmeti vermekteyiz bu süreçte bir çok tecrübe edindik bize gelen çagrılardan yurtdışına gıda gönderimlerinde karşılaşılan sorunların neler oldugunu ve nasıl çözüme kavuşturmamız gerektigini müşterilerimizi nasıl yönlendirecegimizi dış pazarda hangi ürün talaebi oldugunu hangi ülkeye neler gönderildigini analiz ettik gümrüklerede dogacak olan problemler ve prosedürler ülke ülke fark etmektedir yurtdışı gıda gönderimi genel kargo dışında farklı taşıma sistemi olan bir kargo dalıdır.

Yurtdışı Gıda Gönderimi

gönderilecek ürünün ilk önce bir markası ve tarım ve köy işleri bakanlıgından onaylı gıda üretim sertefikası olması gerekmektedir bu belgeler olmadan saglıklı bir kargolama yapmanız mümkün deyildir bazı kargo firmaları bu belgeleri sormaz uygun bir rakkam söyler kargoyu alarak çıkışını saglar bu ürün gider ilgili ülkede gümrüge takılır ondan sonraki süreçte yapabileceginiz bir şey yoktur.

Gönderdiginiz firmayı arayınca evrak eksikliginden gümrükte takıldı derler gıda üretim sertefikanız varmı markanız varmı varsa bize iletin biz gümrükle baglantıya geçelim denir yani bu bilgi size baştan verilmiş olsa bu problem olmaz burda önemli olan ürünün yasal ve saglıklı bir şekilde koşullara uygun olarak gönderilmesidir ben yolladım paramı aldım naparsa yapsın olarak düşünülemez malesef bu şekilde çalışan bir çok kargo firması mevcut bizler ürünün alınışından teslimine kadar takibi sürdürerek müşterimizin yanında olmaktayız.

Gönderilen kargonun faturası, markası, üretim sertefikası haricinde raf ömrü ve ambalaj da önemlidir gönderilen ürün cam kavanozda ise bu ürünün kırılma olasılıgı yüksektir istiflemede kargonun üzerine mutlaka başka bir yük konulmaktadır bu da kargonuzun kırılma olasılıgını arttırır bunun en kolay çözümü sandıklama kırılabilecek hassas ürünlerin sandıklanmasını tavsize ederim maliyet açısından fark yaratabilir fakat kargonun zarar görmeden gitmesi müşteri kaybınızı önler bozulabilir ürünler genel kargo dışında soguk zincir olarak ürünün ısı derecesine göre özel olarak ayarlanmış bölmelerde taşınmaktadır genelde kargo ülkeye indikten sonra eger soguk zincir bozulabilir ürün olarak gitmişse bekletilmeden gümrük işlemleri başlatılır gümrükten çıkan malzeme yine donduruculu araçlarla taşınarak teslimat saglanır,

0212 234 00 70 numaralı telefondan bizi arıyarak bilgi alabilirsiniz

Yurtdışı ilaç kargo gönderim hizmetimizden yararlanmak için burayı tıklayınız.
Yurtdışı kozmetik kargo gönderim hizmetimizden yararlanmak için burayı tıklayınız.

Öncesi Katar Uçak Kargo 0212 234 00 70

2 Yorumlar

Yorumunu Bırak

ŞİMDİ ARA
FİYAT AL
WHATSAPP İLETİŞİM