Azerbaycan Uçak Kargo 2022

Azerbaycan Uçak  Kargo

Kargo taşımacılığı, özellikle son dönemlerde oldukça önemli bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Kargo gönderme işlemleri sadece kara yolu ile değil, hava yolu ile de gerçekleştirilmektedir. Uçak kargo ile taşımacılık da fazlasıyla tercih edilmektedir.Azerbaycan Uçak kargo taşımacılığının fazlalıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi ise, zaman açısından kargoların hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır. Komşu ülkemiz Azerbaycan da uçak kargo taşımacılığı yapan ülkeler arasında yer almaktadır.

Uçak Kargo

Yurtdışına ve Yurtiçine uygun fiyatlı uçak kargo gönderimleriniz için hemen bizi arayın: Telefon numaramız: 0212 234 00 70 - Tıkla, Hemen Ara!

Azerbaycan Hava Taşımacılığı

Türk Hava Yolları vb. firmalar ya da Azerbaycan firmaları Azerbaycan uçak kargo işlemlerini gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak sevkiyatlarla beraber etkili ihracatlar yapılmaktadır.

Azerbaycan Uçak Kargo Fiyatları

Kara yolu kargo taşımacılığına göre daha maliyetli olmasına rağmen daha çok tercih edilen uçak kargo taşımacılığı fiyatlandırılması yapılırken farklı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Kargo fiyatları gönderi içeriği ve kilosuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar şu şartlara bağlı olarak belirlenmektedir. . Fiyatlar şöyle sıralanabilir:

  • 100 kilo ve üzeri,
  • 300 kilo ve üzeri,
  • 500 kilo ve üzeri,
  • 1000 kilo ve üzeri,

Şeklinde kilo bazında çeşitli fiyat türleri bulunmaktadır.

Azerbaycan Kargo Taşımacılığı Hizmetleri

Birçok ülkeyle olduğu gibi Azerbaycan ile de uçak kargo taşımacılığı vardır. . Bu taşımacılık gerçekleştirilirken uçak ile hava yoluyla çeşitli kargoların gönderimi yapılmaktadır. Hava yolu ile ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune paket taşımacılığı, uluslararası paket taşımacılığı, evrak ve doküman gönderimi ve zati eşya taşımacılığı gibi çeşitli gönderimler gerçekleştirilmektedir.

Azerbaycan kargo

Türkiye ile yakın bağlantılar içerisinde olan Azerbaycan uçak kargo ile kargonuzu daha güvenli ve hızlı bir şekilde yollayabilirsiniz. Azerbaycan a kargo göndermek isteyen müşterilerimiz İstanbul’da bulunan merkez ofisimize kargosunu yollayarak, ekibimiz tarafından paketinizin süreç ve operasyonu sağlanır.

Kargo fiyatlandırması paketinizin ölçüsüne, boyutuna, göndermek istediğiniz uzaklığa ve seçmiş olduğunuz servis hizmetine değişkenlik göstermektedir. Acil bir kargonuz varsa Express kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetler doğrultusunda, fiyatlar değişkenlere ve kombinasyonlarda göre şekillenmektedir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler için web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden  bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda yollamak istediğiniz kargo tipine göre prosedür farklılıkları vardır. Örneğin kozmetik ve ilaç tipi kargo larınızın 16 maddeden oluşan MSDS formunu tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir

Öncesi Danimarka Uçak Kargo 2022
ŞİMDİ ARA
FİYAT AL
WHATSAPP İLETİŞİM