Amerika Uçak Kargo 0212 234 00 70

Amerika Uçak kargo , herhangi bir eşyanın bir yerden alınarak kısa bir süre içinde yerine ulaşılması için sunulan bir hizmettir. Amerika Uçak Kargo Havex havayolu ile dünya çapında gelişmiş bir acente olarak faaliyet göstermektedir. ABD’de hizmet sunan Amerika Uçak Kargosu tüm taşıma standartlara sahip yükleri itina ile kargoları taşımaktadır.

Amerika Uçak Kargo

Yazı içeriği

Uçak Kargo

Yurtdışına ve Yurtiçine uygun fiyatlı uçak kargo gönderimleriniz için hemen bizi arayın: Telefon numaramız: 0212 234 00 70 - Tıkla, Hemen Ara!

Amerika Birleşik Devletleri’nde hem Kuzey Amerika hem de Güney Amerika ülkelerinde en çok tercih edilen ulaşım yollarından biriside havayoludur. ABD dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olması ve havayolu ağının gelişmesinden dolayı bir sürü uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bu yüzden amerika uçak kargo gönderimleriniz çok hızlı bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

  • Los Angeles Uluslararası Havalimanı
  • San Francisco Uluslararası Havalimanı
  • San Diego Uluslararası Havalimanı
  • John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı
  • Miami Uluslararası havaalanı önemli havaalanları arasında yer almaktadır.

Amerika’ya Uçak Kargo

Türkiye’den Amerika’ya Uçak kargo veya Amerika’da Türkiye’ye uçak kargo ile numune, paket, zarf ve koli gönderebilirsiniz. Gerekli tüm işlemlerde her zaman alanında profesyonel personeller hizmet vermektedir. Amerika uçak kargo hizmetleri sayesinde kısa sürede yerine ulaştırılmaktadır.

Amerika Adrese Teslim Kargo

Amerika’ya gönderilen kargolar hızlı ve güvenli bir şekilde 2-4 gün arasında yerine varmaktadır. Bireysel ve ticari kargolar en düşük maliyetle taşıma işlemleri kapıya kadar götürülmektedir. Türkiye’den ABD ve eyaletlere kargolar güvenli bir biçimde Amerika Uçak Kargo ile gönderilmektedir. Ayrıca uluslararası takip numarası ile kargonuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Öncesi Bahreyn Uçak Kargo 0535 622 02 02

1 yorum

  • Kargo Takip
    Ocak 7, 2022

    amerika kargo hizmetleri

Yorumunu Bırak

ŞİMDİ ARA
FİYAT AL
WHATSAPP İLETİŞİM